Summer Holidays - konkurs recytatorski

Data: 2018-06-14

W czwartek, 14 czerwca w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Kępnie został zorganizowany II Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego pt. "SUMMER HOLIDAYS".

Celem konkursu było:

• zachęcanie dzieci do nauki języka angielskiego,
  • prezentacja umiejętności językowych,
  • promocja nowych talentów,
  • rozwijanie słownictwa.

Przedstawicielem naszego przedszkola był Tomek. Zaprezentował on swoje umiejętności językowe i recytatorskie przedstawiając wiersz pt. „Summer” (poem by Tim Rasinsky). Po prezentacji wszystkich utworów przyszedł czas na wspólną zabawę muzyczno - ruchową w języku angielskim a następnie komisja konkursowa ogłosiła wyniki. Przyznała wszystkim dzieciom pierwsze miejsce i wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Na zakończenie, organizatorzy przygotowali pyszny poczęstunek dla wszystkich uczestników. Dziękujemy organizatorom za tak miłe przyjęcie i świetną atmosferę.