Spotkanie bożonarodzeniowe z Babcią i Dziadkiem

Data: 2018-12-19

W dniach 17, 18, 19 grudnia do przedszkola przybyli dziadkowie by wspólnie z wnukami uczestniczyć w spotkaniu bożonarodzeniowym, które wprowadziło nas w magiczny, świąteczny nastrój.

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu dzieci i ich rodziców.

Przedszkolaki chętnie spędzają czas u babci, która zawsze służy dobrą radą, a dziadek pomoże, pocieszy i rozweseli każdego malucha.

Dzieci przygotowały dla swoich najbliższych świąteczny występ artystyczny, który wzruszył nie jedną babcię.

Przedszkolaki z uśmiechem na ustach wraz z Babcią i Dziadkiem wspólnie śpiewali kolędy.

Podczas spotkania dzieci złożyły dziadkom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Nie zabrakło także okazji aby wyrazić podziękowania w formie wierszy oraz podarunków wykonanych przez wnuków. Następnie zaprosiliśmy gości na poczęstunek przygotowany przez rodziców i personel przedszkola.

Spotkania były wspaniałą okazją by zacieśnić więzi rodzinne oraz kształtować postawę szacunku dla osób starszych.