Rozstrzygnięcie konkursu Eko zabawka

Data: 2020-11-23

Konkurs EKO ZABAWKA rozstrzygnięty!

Miło nam ogłosić wyniki wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastyczno-technicznego
EKO-ZABAWKA, zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe w Osinach, którym pomysłodawcom była Pani Ewa Barczok. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest 21 zgłoszonych prac konkursowych.

W konkursie uczestniczyły dzieci z grupy młodszej i starszej naszego przedszkola. Uczestnicy konkursu wykorzystując surowce i różne materiały wtórne przygotowali pomysłowe i oryginalne zabawki, które dostarczone były w formie zdęcia. Są to m.in. autka, statki pirackie, piesek, kotek, domek dla lalek, kuchenki, węże, roboty, komputer literkowy itp.

Dziękujemy wszystkim za nadesłane prace. Szczególne podziękowania kierujemy
w stronę rodziców, którzy razem z dzieckiem zaangażowali się w wykonanie zabawki. Chcemy nadmienić, iż komisja miała bardzo trudne zadanie przy wyborze zwycięzców.

Ostateczny werdykt przyznał tytuł „Małego ekologa” dzieciom:

w grupie wiekowej 5-6 latki:

I miejsce: Hania Sikora, która wykonała domek dla lalek,
II miejsce: Iga Welke, która wykonała statek piracki,
III miejsce: Ola Michalczyk, która wykonała kotka,

w grupie wiekowej 3-4 latki:

I miejsce: Jagoda Stempniak, która wykonała kuchenkę,

II miejsce: Kilian Iormetti, który wykonał robota,
III miejsce: Nadia Wełdzińska, która wykonała krokodyla i węża,

Laureaci 1, 2 i 3 miejsca zostali wyróżnieni medalami. Wszyscy uczestnicy konkursu, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody: kolorowankę, kredki oraz słodki upominek.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie.

W naszej galerii można zobaczyć wystawę nadesłanych prac oraz nagrodzonych uczestników.