Rodzinny festyn

Data: 2019-05-28

28 maja odbył się Rodzinny Festyn w Ośrodku Rehabilitacji i Rekreacji „Na Wzgórzu” w Parzynowie, na który przybyli przedszkolaki ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Dzieci przygotowały występ z okazji Dnia Mamy i Taty za który otrzymały gromkie brawa. Rodzice pękali z dumy widząc swoje pociechy od których otrzymali drobne upominki. Dzieci również otrzymały prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Po uroczystości czekało na nas wiele atrakcji. Dzieci mogły przejechać się na koniach i pomalować sobie twarz na wybrany wzór. Do woli można było  korzystać z huśtawek, trampoliny, zjeżdżalni i innych atrakcji. Największą frajda było odnalezienie skarbu ukrytego w pobliskim lesie i pieczenie kiełbasek. Wszyscy świetnie się bawili i na pewno długo będą wspominać wspólnie spędzony czas.