Przedszkole nadal zamknięte

Data: 2020-04-30

Drodzy Rodzice,

Dziękujemy za otrzymane zwrotne informacje od Państwa w sprawie oczekiwań i potrzeby opieki nad dzieckiem w przedszkolu od 6 maja.

Organ prowadzący po konsultacji z dyrektorami przedszkoli i żłobków w Gminie Kępno podjął decyzję, że od 6 maja żłobki i przedszkola nadal zostaną zamknięte.

Priorytetem jest zapewnienie dzieciom i pracownikom bezpieczeństwa.  A w tak krótkim czasie nie jest możliwe, aby przygotować placówki zgodnie z nowymi wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Stanowisko Burmistrza Piotra Psikusa oraz wypowiedź pani Naczelnik Wydziału Oświaty mogą Państwo odsłuchać pod poniższym linkiem:

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ wszystkie zalecenia będziemy realizować w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci.

Będziemy Państwa informować o terminach otwarcia przedszkola, podjętych decyzjach i formie zgłoszenia dziecka.

Maria Szupińska

W plikach:

- Komunikat MEN

- Wytyczne GIS i MZ

- Wytyczne GIS z dnia 30.04.2020r.  i  04.05.2020r.