Przedszkole dla Mateusza - akcja charytatywna

Data: 2021-02-26

AKCJA CHARYTATYWNA

„PRZEDSZKOLE DLA MATEUSZA”

W piątek 26 lutego odbyła się w naszym przedszkolu akcja charytatywna „Przedszkole dla Mateusza”.  Mateusz Słowikowski to chłopiec, który uczęszcza do sąsiadującej z naszym przedszkolem szkoły. Urodził się z złożoną wadą serca. Przeszedł już kilka operacji i teraz zbierane są pieniążki na kosztowną operację w Bostonie (około 5mln złotych).

Pracownicy przedszkola postanowili wspomóc i upiekli pyszne babki i babeczki, które można było zakupić.  Wszystkie zostały sprzedane i udało się zebrać kwotę 1652 złotych. Pieniążki zostały wpłacone na konto Mateusza, w Fundacji „Serce Dziecka”.

BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim rodzicom, pracownikom szkoły oraz wszystkim osobom z zewnątrz, którzy wzięli udział w naszej akcji i zasilili tym samym konto chorego Mateusza.

Dziękujemy również wszystkim pracownikom naszego przedszkola za pracę włożoną w przygotowanie całej akcji. Dzięki nim udało się upiec tyle babek i babeczek.

Wielkie serce darczyńców nie tylko wzbogaciło konto Mateusza ale pokazało, że dzięki takim osobom łatwiej pokonywać codzienne bariery i trudności.

DZIĘKUJEMY!!!