Pożegnanie sześciolatków

Data: 2021-06-23

Przedszkolaki i ich rodzice dnia 23. czerwca, spotkali się, na uroczystości pożegnania przedszkola.

Uroczystość rozpoczęła Pani v-ce dyrektor Patrycja Kaboth, która powitała rodziców, podziękowała za wieloletnią współpracę, zaprosiła do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez dzieci oraz wychowawcę grupy Panią Hannę Feja.  Dzieci przedstawiły swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Również dzieci z młodszej grupy pod opieką wychowawcy Pani Kariny Liebner, przygotowały wiersze i piosenkę na pożegnanie starszych kolegów.

Po części artystycznej Pani v-ce dyrektor, wychowawczyni oraz nauczycielka ucząca języka angielskiego wręczały absolwentom przedszkola dyplomy ukończenia przedszkola, dyplomy z języka angielskiego oraz słodkie upominki.  Życzyły również dzieciom powodzenia – by wykorzystały wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu i wzbogacały je w szkole.

Bardzo dziękujemy za każde miłe słowo, wspólne rozmowy, uśmiech, życzliwość, wsparcie i zaangażowanie. Życzymy udanych wakacji, mnóstwa radości oraz powodzenia w szkole.