Piotruś Pan - przedstawienie teatralne

Data: 2020-01-23

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się do kępińskiego kina na przedstawienie teatralne pt. „Piotruś Pan” w wykonaniu wrocławskich aktorów. Przed  spektaklem nasi milusińscy odbyli krótki spacer ulicami Kępna, obejrzały budynek kępińskiego basenu i boisko sportowe „Marcinków” a następnie udały się do kina.

Chłopiec z magicznej krainy – Nibylandii nie pozwoli nikomu dorosnąć. Jednak nawet w tej szczęśliwej krainie czekają niebezpieczeństwa. W Nibylandii świecie latających wróżek i podniebnych pirackich pojedynków. Towarzyszami przygód Piotrusia jest grupa zagubionych chłopców, wróżka „Dzwoneczek”, oraz Wanda- dziewczynka. Piotruś Pan zabiera do Nibylandii dziewczynkę aby pokazać jej inny świat, lecz po wielu przygodach dziewczynka postanawia wrócić do domu gdyż bardzo tęskni za rodzicami i bratem.

Przedszkolaki wróciły do przedszkola wesołe i zadowolone. Przedstawienie pokazało im, że czasem warto zachować się odpowiedzialnie i dojrzale.