Piknik rodzinny - grupa Misie

Data: 2019-05-25

W sobotę 25 maja dzieci wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem przybyli do Ośrodka Rehabilitacyjno-Rekreacyjnego "Na wzgórzu" w Parzynowie.

Wspólnie świętowaliśmy zbliżające się uroczystości - Dzień Mamy, Dzień dziecka i Dzień Ojca. Z tej okazji dzieci zaprezentowały program artystyczny oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

Po występie był czas na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy z grupy. Następnie na dzieci czekały atrakcje: korzystanie z placu zabaw, przejażdżka na koniach, malowanie buziek, duże bańki mydlane, wata cukrowa, strzelanie z łuku z nagrodą. Sporo radości wywołało szukanie skarbu, który ukryty był w pobliskim lesie. Jednak zanim dzieci go odnalazły po drodze musiały poradzić sobie z tematycznymi zagadkami, które dotyczyły miejsca w którym się znajdywaliśmy. W nagrodę na dzieci w skrzyni czekały bransoletki z konikiem. Radości dzieci nie było końca :) Na zakończenie spotkania można było upiec kiełbaskę przy ognisku, a rodzice drużynowo rywalizowali w strzelaniu z łuku.

Serdecznie dziękujemy rodzicom Adasia za wspólnie spędzone popołudnie i wszelkie atrakcje.