Pełna miska dla schroniska - akcja charytatywna

Data: 2020-10-26

Nasze przedszkole we współpracy ze Szkołą Podstawową w Krążkowach im. ks. Zdzisława Peszkowskiego zorganizowało zbiórkę karmy i innych potrzebnych rzeczy dla psów i kotów ze schroniska w Pieczyskach. Zbiórka trwała od 12 do 26 października. Koordynatorem była Emilia Witek.

Akcja  miała na celu wyrabianie w dzieciach wrażliwości na potrzeby czworonogów. Dzięki ofiarności rodziców dzieci, uczęszczających do naszego przedszkola, udało się zgromadzić dużą ilość pożywienia oraz smakołyków dla psów i kotów a także kocy, poduszek, misek, kagańca, zabawek i innych. Wszyscy byliśmy zadowoleni z efektów akcji.

Cieszymy się, że tak wiele dzieci wzięło udział w naszej akcji i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny naszym przedszkolakom.

Dziękujemy!!!