Pasowanie w grupie Pszczółki

Data: 2019-10-18

Dzień 18 października pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Pszczółki” i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Panią dyrektor Marię Szupińską i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i tańce.  Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się  uroczyste pasowanie każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania i rożek obfitości.