Data: 2021-10-13

W dniu 13 października w grupie 3-4-5–latków odbyła się pierwsza ważna uroczystość – „PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA” oraz „PASOWANIE NA SUPER PRZEDSZKOLAKA i STARSZAKA”. Uroczystość rozpoczęła się od występów artystycznych dzieci, które  zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie – dając tym samym dowód jak wiele się już nauczyły. Każda grupa wiekowa zaprezentowała wierszyk związany z nazwą grupy. Dzieci wspólnie zaśpiewały piosenki ilustrowane ruchem także w języku angielskim.

Po części artystycznej dzieci z dumą ślubowały być Wzorowym Przedszkolakiem, a pani dyrektor Maria Szupińska dokonała pasowania każdego przedszkolaka . W pierwszej grupie pasowane były dzieci na PRZEDSZKOLAKA – rozpoczynające edukacje przedszkolną, następnie na SUPER PRZEDSZKOLAKA - ( 4-latki)  oraz na STARSZAKA - ( 5-latki ). „MISIE” na pamiątkę otrzymały dyplom pasowania i medal – symbol naszej grupy oraz słodki upominek – kuferek obfitości.

Po uroczystości Pasowania na Przedszkolaka dzieci z grupy 5-6-laków przygotowały krótki występ z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci  grupy Pszczółki  zaśpiewały piosenkę, złożyły życzenia i upominek dla wszystkich pracowników przedszkola.

Pani dyrektor podziękowała przedszkolakom za piękny występ, a następnie złożyła pracownikom życzenia, podziękowała za wykonywaną pracę oraz wręczyła nagrody.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom i przedszkolakom za pamięć i miłe życzenia.