Data: 25.10.2023

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się w naszym przedszkolu dnia 25.10.2023r. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy „Jeżyki” oraz kilkoro średniaków. Mali artyści przedstawili piosenki, wierszyki i tańce - dla większości z nich był to pierwszy ważny występ.  Po części artystycznej, przyszedł czas na uroczyste ślubowanie, ktore odczytała Pani Ewa. Po wspólnych przyrzeczeniach nastapił akt nadania tytułu przedszkolaka. Pani Dyrektor mgr Patrycja Kaboth, poprzez dotknięcie ramienia dużą kredką, nadała maluchom i średniakom tytuł przedszkolaka. Dzieci otrzymały medale i dyplomy. Pani Daria z Rady Rodziców wręczyła dzieciom upominki. Po oficjalnej części uroczystość przebiegła w luźnej atmosferze rodzica z dzieckiem częstując się wypiekami przyniesionymi przez rodziców.