Wycieczka rodzinna Na Wzgórze

Data: 2018-06-04

W słoneczny poniedziałek, 4 czerwca z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka, dzieci z naszego przedszkola udały się autokarem na wycieczkę "Na wzgórze" do Parzynowa koło Kobylej Góry. Na miejsce również dotarli rodzice naszych przedszkolaków. Wycieczka obfitowała w wiele atrakcji i niespodzianek. Przejażdżki konne, poszukiwanie skarbu wyznaczoną trasą, zabawy plenerowe, to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Radości i zadowolenia nie było końca. Po licznych wrażeniach wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Również tatusiowie mogli wykazać się swoją zręcznością strzelając z łuku do balonów. Na zakończenie wszyscy rodzinnie zasiedli do ogniska aby upiec smaczną kiełbaskę. Wycieczka była doskonałą okazją do integracji całej społeczności naszego przedszkola.