Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Data: 2020-09-21

W poniedziałek 21.09. wszystkie dzieci świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

W najmłodszej grupie przedszkolaków – w Krasnoludkach, dzieci nowoprzyjęte zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka przez panią dyrektor Marię Szupińską i wychowawcę panią Milenę. Oczywiście nie wszystko było takie łatwe i proste. Dzieci rozwiązywały zagadki, które wcześniej musiały odnaleźć w sali za pomocą specjalnych wskazówek. Najmłodsze przedszkolaki także pięknie zaprezentowały taniec przy muzyce oraz głośno zaśpiewały piosenkę.

Dwie starsze grupy przedszkolaków - Misie i Słoneczka w swoich salach odśpiewały hymn przedszkolaka. Następnie dzieci uczestniczyły w wesołych zabawach ruchowo-naśladowczych do muzyki oraz wykazały się sprawnością podczas zawodów sportowych.

Każdy uczestnik zabaw otrzymał order super przedszkolaka oraz kolorowy balonik, z którym z uśmiechem na ustach wracał do domu.