Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Data: 2019-09-20

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się, od najmłodszego aż po starszaka każdy świętuje dzień przedszkolaka…”

W piątek 20 września wszystkie dzieci spotkały się na wspólnej uroczystości – Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka.

W tym ważnym dniu dzieci w odświętnych strojach zaprezentowały wiersze i piosenki opowiadające o codzienności przedszkolaka oraz radośnie powitaliśmy wśród naszej społeczności dzieci, które po raz pierwszy uczęszczają do naszego przedszkola.

Po złożonym przyrzeczeniu, pani dyrektor Maria Szupińska pasowała dzieci na dzielnego przedszkolaka.

Następnie przedszkolaki wzięły udział w integrujących zabawach muzyczno-ruchowych w języku angielskim oraz z chustą animacyjną.

Wszystkim dzieciom zostały wręczone medale przedszkolaka oraz kolorowe baloniki, z którymi przemaszerowaliśmy w pobliżu przedszkola.