Data: 2022-09-29

29. września dzieci z naszego Przedszkola obchodziły Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, ustanowiony w 2001 roku przez Polską Izbę Książki. W  tym wyjątkowym dniu w magiczny świat literatury dziecięcej wprowadziły przedszkolaków wychowawcy grup Pani Ewa i Pani Paulina. Dzieci słuchały uważnie przygód "Brzydkiego kaczątka" oraz oglądały ilustracje. Następnie wspólnymi siłami dzielnie odpowiedziały na pytania dotyczące treści baśni.
Bajka, uczy prawdy, tolerancji, akceptacji samego siebie. W przedszkolu uczymy dzieci, że kochamy nie tylko pięknych, ale przede wszystkim tych, którzy mają dobre serca i spełniają dobre uczynki.W tym dniu dzieci uzmysłowiły sobie, że każdy z nas jest taki sam bez względu na wygląd i pochodzenie oraz najważniejsze jest to jakim się jest człowiekiem.