Odwiedziny Świętego Mikołaja na sali w Osinach

Data: 2018-12-16

Święty Mikołaj jak co roku ma dużo pracy i odwiedza z workiem prezentów wszystkie grzeczne dzieci. 16 grudnia przyjechał z upominkami do dzieci i mieszkańców Osin. Impreza odbyła się na sali a organizatorem był Sołtys Andrzej Gabryś oraz Rada Sołecka i Rada Rodziców. Na spotkanie przybyli zaproszeni  goście w osobie Pani Alicji Śniegockiej, która pełni funkcję Wicestarosty, Pana Artura Kosakiewicza Wiceburmistrza Kępna oraz Pani Marii Szupińskiej Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Hanulinie. Nie zabrakło również mieszkańców Osin, którzy licznie przybyli wraz ze swoimi pociechami. Spotkanie rozpoczęło się występem przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz układy taneczne. Mikołaj oraz goście nagrodzili ich gromkimi brawami. Każde dziecko otrzymało prezent od Św. Mikołaja, któremu pomagały elfy. Na koniec  wszyscy zasiedli do bogato zastawionych ciastami stołów, które przygotowali mieszkańcy. Dzieci obiecały Mikołajowi, że będą kolejny rok grzeczne a Mikołaj zapewnił, że wróci do Osin za rok.