Data: 2022-12-06

6. grudnia - Mikołajki chyba każdy z radością czeka na ten dzień! A przygotowania trwały już od poniedziałku! Wszyscy przedszkolacy ubierali choinkę w swojej sali. We wtorek dzieci od rana witały nas w pięknych świąteczny strojach, oraz zdradzały co już im Mikołaj przyniósł w domku. Nadszedł czas na naszego Mikołaja, dzieci wspólnie zaśpiewały piękną piosenkę, opowiedziały Mikołajkowi co znajdowało się w ich listach, które wcześniej wysyłały. Każde dziecko było grzeczne, więc dostało wyczekiwaną paczuszkę. Były też zabawy i taniec z Mikołajem oraz świąteczna bajeczka przeczytana przez pomocnicę Mikołaja. Ale to nie koniec atrakcji! Po spotkaniu z naszym wyjątkowym gościem nadszedł czas na ozdabianie pierniczków.