Łamańce językowe - konkurs logopedyczny

Data: 2023-02-27

W poniedziałek  27.02 w naszym przedszkolu odbył się konkurs logopedyczny organizowany przez nasza Panią logopedę Hannę Feja.

Dzieci oceniało szacowne JURY w składzie : Patrycja Kaboth dyrektor Przedszkole Samorządowego w Hanulinie, Hanna Feja logopeda, Ewa Barczok wychowawca grupy 3-4 latków oraz Paulina Matschay wychowawca grupy 5-6 latków.

Jury oceniało dzieci wg. ustalonych kryteriów: dobór tekstu i pamięciowe opanowanie, interpretacja tekstu (akcentowanie wyrazów i zdań, intonacja, modulacja, tempo), kultura słowa, artykulacja, ogólny wyraz artystyczny. Dzieci wykazały się wspaniałym przygotowaniem i talentem recytatorskim. Uczestnicy z rąk pani dyrektor i organizatora konkursu otrzymały dyplom i upominek.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy za udział.

Serdecznie zapraszamy na kolejna edycję konkursu.