Konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę Wielkanocną

Data: 2021-03-25

Z przyjemnością informujemy, że przedszkolny konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba Wielkanocna” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli wyzwanie i wykonali pracę plastyczną. Kreatywność oraz pomysłowość dzieci bardzo nas zaskoczyła, wszystkie prace były przepiękne. Frekwencja w konkursie przerosła nasze oczekiwania, udział w  nim wzięło 27 przedszkolaków. Trudno było wyłonić najładniejszą pracę, dlatego jury postanowiło przydzielić I miejsce wszystkim uczestnikom. Prace dzieci były zaprezentowane poprzez prezentacje multimedialną. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz nagrodę niespodziankę.

Pomysłodawcą konkursu była Pani Jagoda Składnikiewicz.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.