KONKURS PIOSENKI ROZŚPIEWANE EMOCJE

Data: 09.02.2024

Uczucia możemy wyrażać na różne sposoby, także w wierszach czy w piosenkach.

Czy uczucia możemy wyrazić na różne sposoby? Ależ oczywiście! Doskonale o tym wiedzą dzieci z naszego przedszkola. W piątek 09.02 odbył się muzyczny konkurs, zorganizowany przez Panią Julię i Panią Jagodę. Wzięły w nim udział przedszkolaki ze wszystkich naszych oddziałów. Zadaniem każdej grupy było zaśpiewanie piosenki dotyczącej emocji. Przedszkolaki chętnie pokazały  nam co dzieje się w nas, gdy do głosu dochodzą uczucia i emocje.

Występy przygotowane przez dzieci oraz wychowawców grup, były oceniane przez jury w którego skład wchodzili: nasze Panie dyrektor, oraz dyrektor Szkoły  Podstawowej w Hanulinie Pan mgr inż. Karol Morawski, oraz nauczycielka muzyki Pani mgr Małgorzata Habel. Na zakończenie konkursu Pan dyrektor szkoły przeczytały wszystkim przedszkolakom książeczkę dotyczącą muzyki, a następnie zaproszono wszystkich uczestników do wspólnej zabawy rytmicznej.

Gratulujemy naszym przedszkolakom pięknych występów, każda grupa zajęła pierwsze miejsce!

A szanownemu Jury dziękujemy za profesjonalne oceny.