Język angielski z gościem z Wielkiej Brytanii

Data: 2018-10-30

We wtorek 30 października podczas zajęć z języka angielskiego dzieci odwiedził gość z Wielkiej Brytanii - Mr Lee.

Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności podczas zabaw muzyczno-ruchowych w języku angielskim oraz utrwaliły słownictwo z kręgów tematycznych: colours & toys.
Dzieci były ciekawe jak nasz gość dotarł do Polski - czy samolotem czy samochodem, pytały jak długo trwał lot oraz co pan Lee lubi jeść.
Dowiedzieliśmy się także z jakiego regionu Wielkiej Brytanii pochodzi nasz gość, który wskazał na mapie Anglię oraz miejsce swojego zamieszkania. Tego dnia dzieci miały możliwość osłuchania się z akcentem brytyjskim podczas rozmów i zabaw z panem Lee.

Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły w podziękowaniu za wizytę order wdzięczności z napisem "Thank you".
Pan Lee nagrodził umiejętności dzieci naklejkami oraz powiedział, że chętnie odwiedzi nas w przyszłości.