Informacje związane z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023

Data: 2022-08-30

Drodzy rodzice, Kochane przedszkolaki !

Dyrektor i Rada Pedagogiczna serdecznie zapraszają wszystkie przedszkolaki od dnia 1 września (czwartek) do swoich grup w Przedszkolu Samorządowym w Hanulinie oddział Osiny.  Prosimy przyprowadzać dziecko zgodnie z zadeklarowanymi godzinami.

Informujemy, że w dniu 7 września 2022 r. o godz. 17.00 odbędzie się zebranie organizacyjne m.in. w celu wydania umów cywilno-prawnych, podpisania zgód i upoważnień. Spotkanie z wychowawcą grupy – przekazanie bieżących informacji, omówienie wyprawki przedszkolnej.

Wszystkie dzieci od pierwszego dnia potrzebują podpisane papcie oraz woreczek z kompletem ubrań do przebrania w awaryjnych sytuacjach.

Prosimy na bieżąco sprawdzać informacje na stronie internetowej przedszkola w zakładce AKTUALNOŚCI oraz OGŁOSZENIA.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa pociech jak i personelu przedszkola, prosimy o przyprowadzanie wyłącznie zdrowych dzieci.

Życzymy spokojnego, bezpiecznego i zdrowego roku przedszkolnego.

Czekamy na Was!

PRZYPROWADZENIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA:

W  godzinach rannych 7:00-8:40 podczas schodzenia się dzieci do przedszkola 1 rodzic może wejść z dzieckiem do szatni oraz odprowadzić je do drzwi sali.

ODBIÓR DZIECKA Z PRZEDSZKOLA:

Proszę zadzwonić do drzwi przedszkola dzwonkiem, a następnie pracownik przedszkola przyprowadzi dziecko.

Godziny pracy przedszkola oraz oddziałów zostały zatwierdzone na podstawie deklarowanych przez państwa godzin.

Przedszkole Samorządowe w Hanulinie oddział Osiny czynne w godzinach 7:00-15:30

Godziny pracy poszczególnych grup:

1.      Grupa dzieci 3-4 –letnich  08:00 – 14:00  (wychowawca Ewa Barczok)

2.      Grupa dzieci 5-6 –letnich  07:00 – 15:30  (wychowawca Paulina Matschay)

NUMERY KONTAKTOWE:

-        Przedszkole Samorządowe w Hanulinie oddział Osiny – (62) 78 222 30

Dyrektor Przedszkola – 696 059 675,  e-mail: przedszkole.hanulin@gmail.com

DOWÓZ AUTOBUSEM NA 1 WRZEŚNIA:

Dowóz

Szklarka Mielęcka     -     8:00