II Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski

Data: 2018-06-14

4 czerwca w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Kępnie odbył się II Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski w języku angielskim. Tematem wiodącym tegorocznego spotkania było letnie wakacje "SUMMER HOLIDAYS". Naszą placówkę reprezentowała Lena D. z grupy starszaków, która z piękną dykcją deklamowała swój wiersz.

Z nieukrywaną dumą i radością pragniemy poinformować iż reprezentantka naszego przedszkola zajęła I miejsce wraz z pozostałymi uczestnikami. Wierszom towarzyszyły rekwizyty i gesty sceniczne.

Gdy komisja udała się na naradę rozpoczęły się zabawy przy angielskich piosenkach znane dzieciom. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomem oraz nagrodą niespodzianką, następnie dzieci wspólnie ze swoimi opiekunami udali się na wspólny słodki poczęstunek.

Należy nadmienić, że nie lada atrakcją był występ niezapowiedziany spontaniczny siostry naszej reprezentantki Hani D., która samodzielnie jako niespełna 3-latek zarecytowała wiersz po angielsku. Jej występ wzbudził wzruszenie wszystkich uczestników konkursu.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantkom!