Herbatka dla Babci i Dziadka

Data: 2020-01-24

Tradycyjnie już, od wielu lat, z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z naszego przedszkola zapraszają niecodziennych gości - Babcie i Dziadków. Na tegoroczną uroczystość, która odbyła się  24 stycznia przygotowano program artystyczny z udziałem dzieci. Prezentowano wiersze o babciach i dziadkach oraz śpiewano piosenki. Tradycyjne „Sto lat”, zaśpiewane od serca przez wszystkie dzieci, szczególnie zachwyciło zgromadzonych gości. Mali aktorzy poradzili sobie bardzo dobrze na scenie, o czym świadczyły liczne oklaski, którymi byli wielokrotnie nagradzani podczas występu. Po części artystycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Każda babcia  i każdy dziadek otrzymali symboliczny upominek na pamiątkę wspólnego spotkania z okazji ich święta.

Serdeczne podziękowania dla rodziców przedszkolaków, którzy pomagali w przygotowaniu tej uroczystości.

Dyrektor przedszkola składa podziękowania p. sołtysowi J. Blabuś za udostępnienie sali  oraz  Radzie Rodziców za sfinansowanie zakupu nowych zabawek do przedszkola.