Data: 2018-09-20

20. września już od samego rana w naszym przedszkolu panowała niesamowita atmosfera. Na placu zabaw pojawiło się mnóstwo kolorowych baloników. Dzieci przekraczały próg przedszkola w cudownym nastroju oczekując na obchody Dnia Przedszkolaka.

Już po zajęciach, przedszkolaki w czapeczkach wyruszyły w kolorowy korowód po ulicach miejscowości, by ostatecznie dojść pod oddział przedszkolny Przedszkola Samorządowego nr 4 i wspólnie z nowymi kolegami i koleżankami wrócić do naszego przedszkola, by świętować uroczystość.

Na początku wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zabawach integracyjnych. Później przyszedł czas na rozgrywki sportowe. W tym czasie panie przygotowały pyszny słodki poczęstunek dla dzieci. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały od naszych gości medale. Nie tylko przedszkolaki w tym dniu miały super humory. Paniom serca się cieszyły, widząc uśmiech na twarzach dzieci.

Dziękujemy za wspólną zabawę!