Dzień Mamy i Taty

Data: 25.05.2023

25. maja w naszym  przedszkolu odbyły się warsztaty „Las w słoiku” z okazji Dnia Mamy i Taty. W ten dzień dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane gdzie z niecierpliwością wyczekiwały swoich rodziców. Świętowanie tych ważnych dni w roku rozpoczęliśmy od krótkiego programu artystycznego, który dzieci przygotowały dla swoich rodziców były piosenki, tańce, wierszyki oraz łzy wzruszenia…  Następnie dzieci wspólnie z rodzicami tworzyli „Las w słoiku”. W trakcie warsztatów dzieci wykorzystując piasek, ziemię , korę, kamyki, szyszki oraz roślinki tworzyły miniaturowy las w słoiku. Dziecięca fantazja oraz dokładne instrukcje Pana oraz Pań pozwoliły na stworzenie wspaniałych leśnych ekosystemów. Ale była to również świetna zabawa poprzez wspólne spędzenie czasu rodzica z dzieckiem.