Dzień Kobiet

Data: 2020-03-08

8 marca dzieci z przedszkola w Osinach uświetniły uroczyste obchody z okazji Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzn oraz Dnia Sołtysa zorganizowane hucznie na Sali w Osinach przez Panią Sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Kołem Gospodyń Wiejskich w Osinach. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie prezentując wiersze i  składając wszystkim Panią  oraz zebranym gościom serdeczne życzenia. Przedszkolaki śpiewały piosenki oraz zaprezentowali układ taneczny. Wszystkie dzieci otrzymały  gromkie brawa oraz słodki upominek za wspaniały występ. Dyrektor naszego przedszkola Pani Maria Szupińska otrzymała pamiątkowe podziękowanie za występ. Nasze przedszkole również przygotowało podziękowanie dla Pani Sołtys za pomoc w organizacji Dnia Babci i Dziadka życząc jednocześnie powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.