Data: 2018-10-15

W piątek 12 października, w imieniu wszystkich rodziców, Pani Patrycja - przewodnicząca Rady Rodziców przekazała pracownikom przedszkola moc życzeń oraz tort. Serdecznie dziękujemy!

W poniedziałek 15 października dzieci, pracownicy obecni i emerytowani świętowali wspólnie Dzień Edukacji Narodowej.
By uczcić ten dzień przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny - zaśpiewały piosenki oraz  recytowały wiersze z życzeniami, aby w ten sposób podziękować wszystkim pracownikom przedszkola za pracę włożoną w ich edukację, wychowanie i opiekę. Na zakończenie dzieci wręczyły paniom drobny upominek.

Pani dyrektor podziękowała dzieciom za piękny występ oraz złożyła wszystkim pracownikom okolicznościowe życzenia i wręczyła wyróżnienia dla pracowników w postaci nagrody dyrektora.