Data: 2019-10-14

W poniedziałek 14 października dzieci oraz pracownicy świętowali wspólnie Dzień Edukacji Narodowej. By uczcić ten dzień przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny - zaśpiewały piosenki oraz  recytowały wiersze z życzeniami, aby w ten sposób wyrazić wdzięczność dla wszystkich pracowników przedszkola za pracę włożoną w ich edukację, wychowanie i opiekę. Na zakończenie dzieci wręczyły paniom drobny upominek.

Pani dyrektor podziękowała dzieciom za przygotowanie akademii oraz złożyła wszystkim pracownikom okolicznościowe życzenia i wręczyła wyróżnienia dla pracowników w postaci nagrody dyrektora.

Pani Katarzyna oraz pani Marta – mamy z Rady Rodziców, w imieniu wszystkich rodziców złożyły pracownikom przedszkola moc życzeń oraz tort. Serdecznie dziękujemy!