Data: 2021-09-30

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów i życzeń, innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola.

Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

Świętowanie rozpoczęliśmy już we wtorek 28 września zabawami ruchowymi na dworze, gdzie główną atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia. Wszystkie przedszkolaki z wielką radością przystąpiły do zabaw i szaleństw

Natomiast 30 września we wszystkich  grupach dziewczynki wręczały chłopcom upominki - breloczki i krawaty z imieniem, złożyły życzenia, zaśpiewały „Sto lat” i uściskały. Nie brakło także w tym dniu słodkiego lizaka dla wszystkich dzieci.

Minione dni w grupie Misiów i Pszczółek były pełne wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Serdeczne podziękowania składamy Państwu Annie i Przemkowi Janusom za bezpłatne użyczenie dzieciom tak wspaniałej atrakcji jaką była dmuchana zjeżdżalnia.