Dyżur wakacyjny

Data: Lipiec - Sierpień

Drodzy Rodzice,

Prosimy w terminie do 15.06. (poniedziałek) do godz. 15:00 poinformować wychowawców lub dyrektora o tym, czy dziecko będzie uczęszczało do przedszkola na dyżur wakacyjny.

Zgłoszone przez państwa dzieci przyprowadzamy na dyżur wakacyjny do Przedszkola Samorządowego w Hanulinie według obowiązującej umowy cywilno-prawnej, podpisanej z państwem we wrześniu. Dodatkowych kart zapisu nie będziemy pobierać.

Drodzy Rodzice, zapraszam zgłoszone dzieci na dyżur wakacyjny, który będzie trwał w naszym przedszkolu od 1 lipca do 14 sierpnia 2020r.

Z uwagi na malowanie sal w Hanulandii (prosimy o wyrozumiałość), dyżur wakacyjny w dniach od 1 do 31 lipca 2020r. odbędzie się w Przedszkolu w Osinach.

Od dnia 3 do 14 sierpnia 2020r. dzieci korzystające z dyżuru wakacyjnego zapraszamy do budynku "Hanulandia" ul. Powstańców Wlkp. 1A w Hanulinie.

Należy pamiętać, iż na okres wakacyjnego dyżuru nadal obowiązuje reżim sanitarny (wytyczne GIS).

Maria Szupińska

dyrektor przedszkola