Bobolandia - Park Rozrywki

Data: 2018-06-14

14 czerwca 2018 r. nasze przedszkolaki pojechały na wycieczkę autokarem, do Bobolandii - Rodzinnego Parku Rozrywki we Wrocławiu. W dziecięcym raju czekało na nich wiele różnych atrakcji: małpi gaj, ogródek z zabawkami, dmuchańce, wulkan, trampoliny, zjeżdżalnia, kolorowe kulki, dmuchane boisko. Dzieci w wybranych kącikach zabaw miło i radośnie spędziły czas. Zjazdom, skokom i przewrotom nie było końca. Beztroska zabawa była nie tylko okazją zacieśnienia więzi koleżeńskich, ale dobrym sprawdzianem fizycznych umiejętności. Wszyscy spisali się znakomicie. W przerwie między zabawami dzieci mogły odpocząć przy przepysznym obiedzie. Na koniec uśmiechnięci, zadowoleni i trochę zmęczeni wróciliśmy do przedszkola gdzie z utęsknieniem czekali rodzice.