Bobolandia

Data: 2019-06-07

7 czerwca dzieci z grupy JEŻYKI i SOWY z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki BOBOLANDIA we Wrocławiu. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśniczych grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu.

Trzy godziny zabawy w sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody i miejsca do aktywności, minęły nam bardzo szybko. Dzieci zjadły smaczny obiadek, były zachwycone nowo poznanym miejscem a uśmiech z ich twarzy nie zniknął do końca dnia.