Bezpieczne wakacje

Data: czerwiec 2021

Drodzy Rodzice

W przedszkolu zwracamy uwagę i dbamy o bezpieczeństwo naszych wychowanków przez cały rok. Przed zimowym i letnim wypoczynkiem/wakacjami zawsze prowadzimy z dziećmi zajęcia tematyczne i pogadanki na temat zagrożeń oraz bezpiecznych zachowań między innymi: w górach, nad wodą czy w lesie.

Nadchodzi czas wakacji, zasłużonego odpoczynku, wytchnienia i wyjazdów,  mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo dzieci prosimy o zapoznanie się z materiałami dotyczącymi bezpiecznych wakacji, które przekazał Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kępnie. Poniżej zamieszczone materiały będą pomocne dla państwa podczas rozmów z dziećmi przed planowanym wypoczynkiem.

Pragniemy życzyć, aby nadchodzące wakacje upływały w zdrowiu, żeby były bezpieczne, radosne, pełne słońca i przygód. Życzymy, by sprzyjały w poznawaniu i odkrywaniu ciekawych miejscowości oraz zawieraniu nowych przyjaźni. A co najważniejsze, byśmy po wakacjach spotkali się zdrowi i bezpieczni w przedszkolu.