Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem

Data: 2019-01-03

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. W tym roku jest on powiązany z Balikiem karnawałowym, aby tańce i dobra zabawa rozgrzała serduszka!

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.

Tak też było u nas na sali w Osinach, do której licznie  w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci  dla swoich dziadków przygotowały laurki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.

Po krótkiej przerwie dzieci przebrały się w magiczne stroje karnawałowe i ruszyły w tany ze swoimi dziadkami w rytm muzyki prowadzącego wodzireja. Niektórzy próbowali swoich sił w konkurencjach sportowych, radości i śmiechu było co niemiara.

Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!

Kochani!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.