Data: 2021-02-01

BAL KARNAWAŁOWY

W poniedziałek 1 lutego br. w naszym przedszkolu odbył się karnawałowy bal przebierańców. W tym dniu każdy przedszkolak niezwykle przejęty przekraczał progi przedszkola z niecierpliwością oczekując wszystkich atrakcji.

Księżniczki, policjanci, strażacy, kotki, pszczółki  i wiele innych ciekawych postaci z zainteresowaniem rozglądało się po kolorowo przystrojonej sali w poszukiwaniu znajomych twarzy, by wspólnie świętować i bawić się przy muzyce. Skoczne tańce, barwne korowody sprawiały wiele radości dzieciom, które aktywnie i z zaangażowaniem brały w nich udział. Na koniec na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz soczek.

Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Po zakończeniu balu wszyscy zadowoleni powracali do domów, by podzielić się tymi wrażeniami z najbliższymi.