Data: 30.01.2024

We wtorek 30 stycznia przedszkolne sale wypełnione były kolorowymi ozdobami, pomysłowymi przebraniami oraz radością dzieci. Tego dnia w naszym przedszkolu odbył się kolorowy bal karnawałowy, który poprowadziła animatorka Daria ze Strefy Radochy. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie niespodzianki dla naszych milusińskich.

Dzieci przebrały się za piratów, super bohaterów, strażaków, policjantów, ulubione postaci z bajek, zwierzątka oraz księżniczki. Przedszkolaki z uśmiechem bawiły się w rytm żywiołowej muzyki oraz z entuzjazmem podejmowały się ciekawych wyzwań i zabaw zaproponowanych przez panią Darię. Przez całe przedpołudnie panowała atmosfera radości i śmiechu. Aby dzieciom nie zabrakło energii do zabawy w połowie balu  była krótka przerwa na słodkie przekąski. Ten niepowtarzalny bal pozostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków.